De online scholing start om 12:30 uur.
De scholingsdag eindigt om 16.30 uur
In de training VTLB en afloscapaciteit besteden we uitgebreid aandacht aan de achtergronden van de VTLB-berekening. Waarop moet je letten om te zien of een VTLB-berekening goed is uitgevoerd? Welke inkomsten worden betrokken in de berekening en welke correctiemogelijkheden zijn er zoal? Natuurlijk leer je in de module zelf ook een goede VTLB-berekening te maken. Als basis voor deze training gebruiken we het VTLB-rapport van ReCoFa. Voor deze training bestaat de mogelijkheid om ook eigen cases in te brengen.
Programma
De beslagvrije voet in de praktijk (de basis van de VTLB)
Het vrij te laten bedrag
Loonstroken
Samenhang met andere recente wetswijzigingen.
Deze scholingsmiddag begint om 12:30 uur en eindigt om 16:30 uur.
Docent
Docent tijdens deze dag is de heer mr. G.J. Mulder (Gert-Jan). De heer Mulder is jarenlang werkzaam geweest in de advocatuur, het sociale domein(gemeenten en kredietbanken) en is sinds 2008 werkzaam in de beschermingsbewindvoering. Op dit moment is hij directeur van Hemenborg, een kantoor voor Bewindvoering, mentorschap en curatele.
De heer Mulder is inmiddels ruim 10 jaar actief als trainer op het gebied van schuldhulpverlening en bewindvoering. In zijn trainingen wil hij zijn kennis, ervaring en enthousiasme voor het vak graag delen met cursisten.
Voor deze online training wordt gewerkt met Zoom.
De online scholing start om 12:30 uur.
De scholingsdag eindigt om 16.30 uur
Deze scholingsdag is als volgt gewaardeerd : 8,6
Waardering Bureau WSNP: Kennisvergroting 4 PE-punten
Waardering Branchevereniging Horus: 4 PE-punten
Waardering NBPB: 4 PE-punten
De kosten voor deze scholingsdag bedragen € 250,- (exclusief BTW) per persoon, u ontvangt het studiemateriaal tijdens de scholingsdag. Na afloop van de scholingsdag ontvangt u een certificaat van deelname.